Ajo bëri bujë me performancën e saj në Festivalin Coachella në Kaliforni javën e kaluar, ndërsa dje Beyonce çoi në këmbë audiencën spektatorët, gjatë një shfaqjeje të organizuar dhe sponsorizuar nga Heineken.

Ylli 36-vjeçar dhuroi një performancë magjike, duke u shquar edhe për pamjen ekstravagante ku binin në sy çizmet me shkëlqim deri tek kofshët, si dhe një xhup po I zi me shkëlqim që e tregonte bombastike dhe seksi.
(da.xha/BalkanWeb)
beyonce-3

beyonce-2

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: