“Me mjaltë më shumë se sa me uthull e tërheq të mirën”. Kështu tha gazetarja Rudina Xhunga, pas diskutimit në “Dritare me Rudinën” në News24 për një sërë çështjesh të rëndësishme, duke nisur nga festa e Bajramit të Madh, tek situata politike, problemet shoqërore etj.

“Goja e ëmbël gjithmonë sjell begatinë”, tha Baba Mondi. Ndërsa më pas u prezantua dhe bakllavaja, ëmbëlsira simbol e Bajramit, ndoshta për herë të parë në një emision në News24.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb