Momenti i tmerrshëm, ku një dhëndër në Uzbekistan rreh gruan e tij të re në momentin e kurorëzimit të dashurisë së tyre, është publikuar nga mediat.

Shuplakat që dhëndri lëshoi në drejtim të nuses së tij, erdhën pasi ajo fitoi një lojë me ngritje dollie gjatë ceremonisë së dasmës.

Nusja fitoi lojën e papërcaktuar dhe dhëndri i zemëruar e goditi fort me grusht në pjesën e pasme të kokës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nusja e tronditur dhe e shqetësuar shihet duke vendosur dorën në kokë, para se të heq fustanin e bardhë të nusërisë nga dyshemeja dhe të largohet nga skena nga dy gra të tjera.

Ndërkohë edhe shoqëruesi i dhëndrit shfaqet i tronditur përpara se të marr me nerva me telefonin e tij, ndërsa muzika e festës vazhdonte të luhet dhe dritat e diskos vezullojnë rreth tyre.

Dhëndri qëndron në skenë, sikur asgjë të mos ketë ndodhur, duke vështruar turmën e heshtur që pak çaste më parë kishte brohoritur çiftin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: