Chiara Ferragni është një ndër blogeret më të njohura madje edhe më të komentuara të momentit në mbarë botën. Ajo numëron miliona ndjekës në profilin e saj në Instagram, atje ku është tepër aktive me postime të shumta.

Në një prej postimeve të saj bukuroshja italiane ka treguar se është fanse e madhe e këngëtares shqiptare Dua Lipa.

Madje, Chiara ka treguar se i pëlqen shumë sa herë dëgjon këngët e saj.

“Gjithmonë dëshiroj t’i dëgjoj këngët e tua”- shkruan blogerja krahas postimit ku etiketon Dua Lipën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb