GREQI

Një  tjetër rast i rëndë përdhunimi ka ndodhur në Greqi. Një 50-vjeçare është punësuar si pastruese në një banesë në Kato Petralona, dhe kur arriti aty një burrë e mbylli në shtëpi dhe abuzoi me të.

Ajo ia doli të shpëtojë dhe u dërgua menjëherë në spital.

Policia kontrolloi banesën, por nuk gjeti asgjë. Ndërkohë dy të dyshuar janë në kërkim për ngjarjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb