TIRANE

Samanta Karavella është shumë e rezervuar për jetën private, që mundohet ta mbajë larg syrit të publikut. Mirëpo kjo martesë nuk ndodhi dhe artistja nuk e zbuloi nëse është në një lidhje serioze apo jo.

Së fundmi, Samanta realizoi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory. Njëri prej tyre e ka pyetur këngëtaren nëse është shtatzënë.

“Akoma jo”, u përgjigj ajo. Ndërsa kur i kërkuan të publikonte një foto të të dashurit, ajo u përgjigj me ironi “sigurisht”, duke shtuar edhe emoji-n e një fytyre me syze.

Këtë fundjave pritet që artistja të sjellë një projekt të ri muzikor për të gjithë fansat e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb