TIRANE

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin. Ai ka qenë i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel dhe sigurisht që nuk ka ngelur pa u përmendur ish bashkëshortja e tij, Nora Istrefi.

Roberti ka folur edhe për faktin se shumë e konsiderojnë dhe e quajnë Roberti i Norës dhe mesa duket nuk i pëlqen aspak.

“Unë jam pianist i diplomuar në Akademi të Muzikës. Djali i Tomorr Berishës, kompozitor. Axha im është Bajram Berisha, producent i dirigjimit në Berlin të Gjermanisë. Që ta dinë të gjithë ata se thonë Roberti i Norës, jo. Roberti është i Tomorr Berishës”, është shprehur Robert Berisha./tch

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb