Një vajzë katërvjeçare ka ndërruar jetë pasi është sulmuar nga një qen.

Ngjarja ka ndodhur në Angli, ndërsa siç raporton BCC, edhe pse është njoftuar ambulanca, mjekët kanë konstatuar se e mitura kishte ndërruar jetë në vend.

Policia e ka cilësuar ngjarjen tragjike, ndërsa njofton se nuk ka asnjë të arrestuar, ndërsa kanë nisur hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: