Një ngjarje e rëndë është regjistruar në ambasadën e Ukrainës në Madrid. Mësohet se një punonjëse e ambasadës ka mbetur e plagosur teksa hapte një zarf, i cili i ka shpërthyer në duar.

Sipas mediave spanjolle dyshohet se brenda zarfit ka pasur lëndë plasëse.

Policia ka nisur hetimet mbi incidentin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: