Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 49-vjeçar me inicialet Y.M., banues në Durrës i ka hedhur acid një gruaje.

Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi: Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacioni e Policisë Plazh referuan materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasve:
Y. M., 49 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka dëmtuar me substancë të dëmshme (acid), një shtetase.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: