Një ngjare e rëndë ka ndodhu në Santorini, Greqi, ku një 56-vjeçar shqiptar ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij.

Mediat greke bëjnë me dije se 53-vjeçarja ka mundur që të shmanget kur i shoqi i është drejtua me thikë në bark, dhe më pas të largohet me vrap nga banesa.

Më pas ka qenë djali i tyre ai që ka denoncuar ngjarjen, duke çuar pas hekurave të atin.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: