Një vajzë 13 vjeçare ka rënë nga ballkoni i katit të dytë në shtëpinë ku ka banuar në Banjicë të Poshtme të Gostivarit.

Vajza është dërguar në spitalin e Gostivarit “Ferid Murat” me lëndime në trup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Organet kompetence kanë kryer hetime. Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb