GRAMSH

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Gramshit.

Gazetari Shkëlzen Henko, raporton për “Balkanweb”, se është gjetur i varur në pemë 57-vjeçari Y. F.

Ky i fundit ishte shpallur i zhdukur nga familjarët më datë 29 gusht.

Nuk dihet ende shkaqet apo rrethanat e vetëvarjes, por ndërkohë, policia është duke punuar në këtë drejtim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb