Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Nënë e bijë akuzohen se kanë larë në ujë të nxehtë foshnjën 15 muajshe dhe për pasojë kjo e fundit ka ndërruar jetë. Mendohet se nëna e të miturës dhe gjyshja e saj, e lanë foshnjën vajzën me ujë të nxehtë duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Pasi e parë situatën e rëndë, nënë e bijë kanë dërguar në spital foshnjën, por kjo e fundit nuk mundi të mbijetonte.

Të dyja, nënë e bijë tashmë ndodhen pas hekurave për neglizhencë ndaj të miturës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: