Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 61-vjeçar ka rrahur për vdekje nënë e tij 86-vjeçare.

86-vjeçarja ishte e sëmurë dhe për pasojë ka qëndruar në shtrat për të paktën 6 muaj.

Mediat greke shkruajnë se 61-vjeçari, i varur nga alkooli, jetonte me nënën e tij. Ai akuzohet për vrasje nga pakujdesia, sakaq nuk është kërkuar analizë për probleme mendore ndaj autorit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: