Një shqiptar është plagosur me armë gjahu në Greqi.  Mediat greke shkruajnë se ai është transportuar me urgjencë në spitalin e “Papageorgiou” në Selanik.

Sakaq nuk ka detaje mbi identitetin e tij dhe as për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhet.

Sakaq, policia ka arrestuar një person që dyshohet si autori i plagosjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb