Në një aksident i rëndë ka ndodhur në Hungari ku ka mbetur i vdekur një i ri nga Kosova i cili jetonte në Graz të Austrisë.

Mediat kosovare shkruajne se sipas familjarëve të cilët e dhanë lajmin, ai ishte duke ardhur për në Kosovë.

“Me hidherim te madh ju njoftojm ndarjen nga jeta per shkak te nje aksidenti fatal me makine, te nipit tim Liridonit 26 vjecar. Liridoni ishte duke u kthyer ne Kosove por per fat te keq aksidenti i nates i ndodhur ne Hungari, i mori jeten ne moshe fare te re. Do ju lajmrohet ne vijim per varrimin.”

 

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb