Një burrë indian është dënuar me vdekje, pasi akuzohet se ka future korbën në shtratin e gruas për ta vrarë atë.

BBC shkruan se Sooraj Kumar është arrestuar pasi gruaja e tij e quajtur Uthra ka vdekur si pasojë e kafshimit të gjarprit.

E reja ishte sulmuar disa javë më parë nga një nepërke, ndërsa kafshimi i korbës rezultoi fatal për të.

Për këtë i është akuzuar i shoqi, për të cilin një gjykatë e vendit vendosi dënimin e përjetshëm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: