KUKËS

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë paradite në qytetin e Kukësit.

Një 19-vjeçar është plagosur me mjet prerës nga një i ri. Nga të dhënat e para mësohet se i riu A. D. ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë, policia ka shpallur në kërkim autorin e ngjarjes, 21-vjeçarin F. C. dhe vijon hetimet për zbardhjen e të vërtetës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: