Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë.

Mësohet se dy punëtorë kanë rënë nga skela, ku kanë qenë duke punuar.

Punëtorët kanë marrë plagë të shumta dhe janë dërguar me urgjencë në spital. Ndërkohë, nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: