SINGAPOR

Një ngjarje e rëndë dhe e rrallë ka ndodhur në një shkollë të Singaporit ku një nxënës 13-vjeçar ësthë gjetur i vdekur.

Ai dyshohet se u godit me sëpatë nga një nxënës tjetër 16-vjeçar, por rezulton se nuk njihen.

Nga ana tjetër vetë nxënësit kanë përhapur zëra se shihnin në korridore një person me sëpatë dhe rezultoi se ishte autori i vrasjes.

Në Singapor dhuna në shkolla është inekzistente dhe ky rast ka tronditur mbarë opinionin publik në vend.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb