MAQEDONI E VERIUT

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin shqiptar të Strugës ku një burrë ka vrarë një grua.

Vrasja ka ndodhur me thikë, teksa çifti kishte dhe një fëmijë të mitur.

Nga ana tjetër burri nuk është ndalur me kaq, por ka tentuar të kryejë dhe vetëvrasje.

Po punohet nga autoritetet maqedonase ndërkohë për të zbardhur shkaqet e krimit familjar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb