TIRANË

Policia e Tiranës njofton se një shtetase 54 vjeçe ka rënë nga lartësia në kryeqytet.

Sipas policisë, ajo ka rënë aksidentalisht nga një lartësi e konsiderueshme. Gruaja u dërgua në spital, ku po merr trajtimin e duhur.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.01.2021, rreth orës 19:50, në rrugën “Sinan Tafaj”, aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasja M. Xh, 54 vjeçe, e cila po dërgohet në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb