Një e moshuar i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 05:00, në rrugën “Shyqyri Ishmi”.

Burime zyrtare bënë me dije se dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasja me inicialet S. D., 85 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: