TIRANË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Një vajzë 18-vjeçare mësohet se është hedhur nga kati i tretë i shkollës së mesme “Myslim Shima” të Kasharit. Ajo ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Nuk dihet ende se si ka ndodhur ngjarja dhe rrethanat e saj, policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

“Në Yrshek është vetëhedhur nga kati i tretë i një shkolle të mesme, nxënësja M. B., 18 vjeçe e cila aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Po punohet për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave”, njofton policia.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb