TIRANË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet pasditen e sotme. Një 37-vjeçar ka humbur jetën pasi është hedhur nga një pallat. Sipas informacioneve zyrtare, ngjarja ka ndodhur tek ish-Fusha e Avacionit, ku 37-vjeçari me iniciale D.K., dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb