TIRANE – Një vajzë e re ka humbur jetën ditën e sotme pasi ka shkuar në gjendje shumë të rëndë në spital. Sipas policisë 21-vjeçarja ishte vetëhelmuar me fostoksinë në banesën e saj në Tufinë.

Shtetasja me inicialet M.L., nuk ka mundur të mbijetojë as pas ndërhyrjes së mjekëve.

Njoftimi i policise:

Më datë 17.04.2018, në fshatin Tufinë, në banesë, shtetësia M.L, vjeç 21, ka pirë fostoksinë, për pasojë vdiq në spital. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë.

 (e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb