Një tjetër ngjarje e rëndë në vend. Burime zyrtare të policisë raportojnë se në Vlorë, më konkretisht në lagjen “Kushtrimi” është gjetur i vetëvarur në banesë 42-vjeçari F. A.

Mësohet se ai vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

Njoftimi i Policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 15.05.2022, rreth orës 19:35, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, në banesë është gjetur nga familjarët, i vetëvarur shtetasi F. A., 42 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: