Një ngjarje e rëndë është shënuar në Skoci. Tre persona janë mbytur në një liqen atje.

Mediat angleze shkruajnë se të mbyturit janë Edina Olahova 29-vjeç, djali i saj Rana Haris Ali dhe miku i familjes Mohammad Asim Raza, ndërsa djali i këtij të fundit është duke luftuar për jetën në një spital të vendit.

Mediat e huaja kanë publikuar dhe pamje të viktimave, ku shfaqen gjatë pushimeve verore. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb