Shkolla “Bedrie Bebeziqi” në Durrës, është shpallur fituese e çmiimit prestigjioz ndërkombëtar të arkitekturës.

Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama me një postim në facebook ku ka publikuar disa foto nga shkolla e rindërtuar ku shkruan se nga një gërmadhë e tërmetit është shpallur fituese e çmimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: