Temperaturat e ulta të këtyre ditëve kane sjellë një fenomen jo normal për Fierin, reshjet e borës.

Edhe pse jo me intensitet të lartë, flokët e borës kanë filluar të bien këtë pasdite në Fier. Edhe sinoptikanët i kishin parashikuar reshjet e borës dhe temperaturat e ulta, të cilat pritet të kulmojnë ditën e hënë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: