Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka kujtuar 6-vjetorin e shenjtërimit të Nënë Terezës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Tabaku thekoi se thjeshtësia dhe vërtetësia e saj kanë vlerë dhe sot.

MESAZHI I TABAKUT
Duke ju uruar një javë të mbarë me shenjtoren shqiptare Nënë Tereza. Thjeshtësia dhe vërtetësia e saj kanë vlerë dhe sot
“E shkuara iku, e tashmja nuk ka mbërritur ende. Kemi vetëm të sotmen. Le t’ia nisim.”
#mothertheresa #nenetereza #shqiperia #saintday #shenjtërimi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: