Këngëtarja e njohur, Eli Fara, ka humbur njeriun e saj më të shtrenjtë, nënën e saj.

Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë këngëtarja, përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Nderoi jete nena ime Vangjelia Bello Fara..E shtrenjta ime tu prehte shpirti ne paqe”, shkruan Eli Fara, teksa postimin e saj e shoqëron me një foto bardh e zi të nënës së saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eli Fara (@elifaramari)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: