ELBASAN

35-vjeçari Julian Buzo, me profesion montazhet në media ka ndërruar jetë prej COVID-19. Buzo i cili jetonte në Elbasan sapo ishte bërë baba në janar,  teksa fillimisht pas infektimit u shtrua në spitalin e këtij qyteti.

Më pas Buzo u dërgua në Tiranë për shërbim më të specializuar ku dhe ndërroi jetë prej COVID-19.

Gjithashtu ai njihej edhe si bashkëshorti i gazetares Odeta Gjevori.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb