SHBA

Suri Cruise, vajza e Tom Cruise dhe Katie Holmes, është e vendosur të bëjë emër në Hollywood pa marrë ndihmë nga babai i saj i famshëm.

Sipas raportit të fundit, 18-vjeçarja u shfaq në një produksion të muzikalit ‘Head Over Heels’ me emrin “Suri Noelle”, duke përdorur mbiemrin e nënës së saj në vend të mbiemrit të babait të saj.

Një burim i afërt me Katie dhe Suri tha për Closer Magazine se adoleshentja është e përqendruar në ndërtimin e një karriere të bazuar në talentin e saj dhe punën e palodhur dhe nuk po mbështetet në lidhjet e saj familjare për të ecur përpara.

“Ajo është një aktore shumë e talentuar dhe Katie po ushqen karrierën e saj dhe po e ndihmon atë të ndërmarrë hapat e duhur për të ndërtuar ngadalë një rezyme që do t’i japë asaj llojin e duhur të punës,” tha burimi. “Suri po fillon duke marrë pjesë në skenë – në këtë mënyrë ajo mund të punojë në zanatin e saj dhe të përmirësojë me të vërtetë aftësitë e saj duke iu drejtuar TV dhe filmave. Kjo nuk ka të bëjë me fitimin e parave. Qëllimi është të krijojë një karrierë të gjatë për të cilën ajo mund të jetë krenare dhe, me udhëzimin e kujdesshëm të nënës së saj, nuk ka dyshim që ajo do ta bëjë këtë të ndodhë.”

Para se të përfundonte, burimi tha se Suri “me siguri nuk ka nevojë për ndihmën e Tom Cruise, as emrin e tij, për t’u bërë aktore”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: