Gerogina Rodriguez është një ndër femrat më të bukura në botë.

Ajo pëlqehet shumë për pamjen e jashtme dhe format fizike, si dhe për aktivitetin e saj në “Instagram” së bashku me partnerin Cristiano Ronaldo.

Së fundmi modelja e njohur ka publikuar dy foto seksi. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë të ngushtë, i cili i nxjerr mjaft bukur format trupore.

Ndërkohë në duar mban një çantë ngjyrë kafe. Fotot në fjalë janë pëlqyer në masë nga 26.6 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”, e kjo është konfirmuar me mijëra like e komente.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb