Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ditën e sotme ka zgjedhur ta kalojë ndryshe. Yuri Kim ka publikuar foto e video afër një burri të moshuar i cili po i binte çiftelisë.

Sic duket në pamjet e publikuara ne rrjet, ambasadorja po i shijon shumë tingujt e çiftelisë teksa shfaqet e qeshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@usambalbania) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: