Nëse ke pikëpyetje për djalin që do martohesh, në vend të formulës duhet të kërkosh ndjesitë. Specialistët thonë që duhet të martohesh me njeriun që grindesh një qind herë sepse nuk mund të rrini dot pa parë njëri-tjetrin.

Të martohesh me burrin me të cilin “nuk mund të rrish dot pa bërë seks”. Të martohesh me burrin me të cilin “ktheheni gjithmonë bashkë”, atë për të cilin ADN-ja jote bërtet për t’u martuar dhe shanset për të qenë të lumtur janë goxha të mira. Për të cituar romancierin britanik Martin Amis, “Martohu me atë që ke fiksim seksual: atë të cilën nuk e ke konsumuar kurrë plotësisht”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: