LIBRAZHD

Një punëtor ka humbur jetën në Librazhd pas një aksidenti duke punuar. Sipas informacioneve zyrtare, rreth orës 12:00, në fshatin Dorëz, Librazhd, shtetasi K.K.,duke punuar në banesën e shtetasit H.H., e ka zënë pompa e betonit. Punëtori ka mbetur i plagosur dhe ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb