Miliona amerikanë u mbyllën në shtëpi duke pritur që të qetësohej stuhia Jonas, por jo kjo femër që shëtit e zhveshur. Me rroba në duar, dhe vetëm me një bluzë të bardhë të veshur, kjo brune është fotografuar në Morgantoën, Ëest Virginia duke lënë gojëhapur cdokënd që pa këto imazhe.

‘Shëtitja e turpit mes stuhisë Jonas’, shkruan autori që ka filmuar femrën e zhveshur.

Gruaja teksa mban rrobat në duar, me këmbët zbathur shkel borën që rreth 1 metër kishte mbuluar zonën. Ajo duket se po kërkon dikë ose diçka”.
Se cfarë turpi ka bërë kjo grua, autori i fotove nuk e thotë, por fotot tashmë kanë marrë ‘udhët’ e internetit.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: