Një grua 71-vjeçare në Francë ngau makinën e saj për 60 kilometra në drejtim të gabuar përgjatë një autostrade, para se të ndalohej nga policia, sipas një raporti.

”Policia rrugore ndaloi gruan, e cila mbeti e padëmtuar nga gjithë kjo aventurë”, sipas një raporti.

Policia bllokoi një pjesë të rrugës, por u desh një orë e gjysmë për të ndaluar gruan në autostradën A11, pranë Ancenis, në Francën Perëndimore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: