Taylor Swift vazhdon të insiston se është e lumtur si beqare, por sipas mikut të saj, këngëtarit britanik Ed Sheeran, ajo nuk duhet të kërkojë shumë për “princin” e saj, pasi ajo tashmë e ka gjetur.
Sheeran thotë se aktori Orlando Bloom do të ishte partneri perfekt për Taylor Swiftin.
“Ai është i dashur, dhe ata jetojnë në të njëjtën ndërtesë”, ka thënë Sheeran. “Shpresoj që magjia ta bëjë të veten”. “Të jem në lidhje me dikë është gjëja e fundit që kam në mendje, sepse nuk mund ta mendoj se si do të shkonte lidhja me mënyrën time të jetesës”, kishte thënë ajo disa javë më herët për Vogue UK.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb