Edhe për modelet profesioniste të veshësh këpucë me taka, deri në 16 centimetra, është një mision i vështirë, i cili mund të krijojë probleme. E tregon rrëzimi i bukuroshes Bella Hadid, motra e së famshmes Gigi.

Modelja është penguar teksa sfilonte për Michael Kors gjatë javës së modës në Neë York.

Rrëzimi përpara syve të fotografëve dhe spektatorëve ka bërë që modelja të mbetej me gojë hapur por të ngrihej në pak minuta.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: