Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama.

Ky i fundit ka ndarë në ‘Instagram’ një video ku në sfond dëgjohet kënga e Fifit.

“Valbona Magjike”, shkruan ai, ku kënga i shton efektin magjepës pamjeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: