TIRANE

Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur kthimin ne vijën e parë të luftës me COVID19 të prof. Dhimitër Krajës.

Ndërsa ndan me ndjekësit postimin e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, Meta shpreh mirënjohje për profesor Kajën, i cili edhe pse në pension është kthyer në vijën e parë të betejës me pandeminë.

“Mirënjohje për Prof. Krajën, i cili edhe pse në pension, është vendosur në vijën e parë të betejës me pandeminë.” Shkruan Meta

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb