TIRANË

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka sulmuar ashpër këtë të shtunë kryeministrin e vendit, ndërsa shprehet se Rama është i gatshëm t’i vërë zjarrin e ta kthejë gjithçka në hi.

Me një reagim në “Facebook”, Edi Paloka nuk ngurron të bëjë edhe një paralajmërim të fortë për shefin e qeverisë.

Capture
Capture

“Rama nuk e ka problem ti vere zjarrin e te ktheje gjithshka ne hi, mjaft qe te jete i sigurte se mbi hirin do sundoje ai !Ndize ! Te shohim a do sundosh mbi hirin apo shqiptaret do pshurrin mbi hirin tend !”-shkruan ai.

(n.m/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: