Kryeministri Edi Rama është përballur me një incident gjatë vizitës së tij në Londër ku edhe u takua me kryeministrin britanik Rishi Sunak.

Një qytetar ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Rama, duke e quajtur atë një hajdut, ndërsa shton se duhet t’i vijë turp.

“Duhet të të vijë turp nga vetja. Krimineli shqiptar”, ka thënë një qytetar.

Ndërsa një tjetër shprehet: “O Edi Rama, o hajdut”.

@news24.al “Edi Rama o hajdut”, ja si pritet kreu i qeverisë shqiptare gjatë vizitës në Londër #fyp #viral ♬ original sound – News24.Albania

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb