Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Edi Ramës i ka shteruar me kohë arsyeja.


Vasili shkruan se të diskutosh me Ramën, është njësoj sikur t’i japësh ilaçe një të vdekuri.


Postimi i Petrit Vasilit:


Edi Rames i ka shterruar me kohe me vakt arsyeja.

Dhe të diskutosh me një njeri, që ka hequr dorë nga përdorimi i arsyes, është si t’i japësh ilaçe një të vdekuri!!

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb