TIRANE

Edona Llalloshi ka publikuar foton më të ëmbël të djalit të saj dhe me rastin e 5-vjetorit të tij, ka shkruar dhe një urim të ndjerë.

“Nur, gëzuar ditëlindjen shpirti nanës. Dashuria jonë 5 vjeç”, ka shkruar ajo.

Edona Llalloshi ka publikuar foton më të ëmbël të djalit të saj dhe me rastin e 5-vjetorit të tij, ka shkruar dhe një urim të ndjerë. “Nur, gëzuar ditëlindjen shpirti nanës. Dashuria jonë 5 vjeç”, ka shkruar ajo.

Sigurisht këto janë vetëm pak fjalë për emocionet e Edonës në një ditë si kjo, por përdorimi i dialektit i jep një ngjyrim veçanërisht të bukur. Këngëtarja është nënë edhe e një vajze më të rritur dhe shpesh publikon foto të saj dhe djalit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb