GJIROKASTRA

Një efektiv i Forcave Shqiponja në Gjirokastër ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për ”BalkanWeb” se pas infektimit të tij u janë marrë tamponët dhe 13 të tjerëve.

Priten rezultatet e këtyre të fundit në rast se efektivi ka infektuar ndonjë nga kolegët e tij apo jo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb